Feladatok

A Dunastyr Polisztirolgyártó Zrt. százhalombattai munkahelyre, Karbantartó mérnök (zóna felelős) munkatársat keres Karbantartás szervezete számára.

  • Megelőző karbantartási tervek előkészítése (éves és havi terv)
  • Karbantartás költségvetés készítésének támogatása
  • Beruházási terv készítésének támogatása
  • Költséghatékonysági és berendezés megbízhatósági elemzések készítése
  • Berendezés karbantartási és vizsgálati tervek kidolgozása
  • Operatív karbantartási, nagyjavítási és beruházási feladatokban való aktív részvétel
  • Az üzemekhez tartozó karbantartási csapat szakmai, mérnöki szemléletű támogatása
  • Meghibásodások kivizsgálása, RCA jelentés készítésében való részvétel
  • Beszerzési, készletgazdálkodási és karbantartási tranzakciók kezelése SAPban
  • Műszaki előírások, munkautasítások készítése, oktatása a karbantartói csapat és a beszállítók számára
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal, beszállítói ajánlatok elbírálása

Elvárások

  • Felsőfokú, mechatronikai mérnök esetleg villamosmérnök diploma
  • Középfokú aktív angol nyelvtudás
  • Rugalmasság, kreatív gondolkodás, önálló munkavégzés

Előnyt jelent

  • Üzemi karbantartási területen szerzett tapasztalat előny
  • Vegyipari üzemi tapasztalat előny

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű, teljes munkaidős munkaszerződés
  • Versenyképes jövedelem és egyéb juttatások
  • 13. havi munkabér, nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Stabil, nemzetközi hátterű vállalat
  • Családias légkör, jó hangulat

Munkahelyi extrák

  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A Dunastyr Zrt. az ENI cégcsoport vegyipari leányvállalati ágához tartozik, polisztirolgyártással foglalkozik Százhalombattán.

A Jelentkezem gombra kattintás után várjuk önéletrajzát. Köszönjük.

Cégnév: DUNASTYR Zrt.