Karbantartó lakatos

  • Területi karbantartó üzemünkben az alábbi feladatok ellátása során számítunk rád:
  • Eseti karbantartások (EMK), szolgáltatás igényben (SZI;SR) jelzett hibák, üzemvitel jellegű igények elvégzése
  • Felülvizsgálati (FV) és tervezett megelőző karbantartás (TMK) feladatainak elvégzése
  • Vezetői utasítás alapján a beérkezett SZI (SR)-k feldolgozása
  • Felmérésre kiadott MR(WO)-ek feldolgozása, tervek visszajelentése
  • A hatóanyag gyártás berendezéseinek – különös tekintettel a pormegmunkáló berendezések- szerelésében és karbantartási munkáltainak ellátásában
  • A vegyipari technológiai csővezetékek (anyag, energia) szerelésében és hegesztésében (bevont elektróda, AWI, esetleg műanyag)

Elvárások / Requirements

  • Legyen géplakatos, hegesztő, csőszerelő vagy mechanikai műszerész végzettséged
  • Vállald a 2 műszakos munkarendben történő munkavégzést, alkalmanként 1 műszak hétvégi ügyelet (2-3 havonta egyszer)
  • Rendelkezz a vegyiparhoz kapcsolódó anyagismerettel (szerelvények, fittingek, tömítések, specifikációk ismerete)
  • Munkavégzésed során légy önálló, pontos és precíz
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret

Amit nyújtunk / Benefits

  • Határozatlan idejű szerződés
  • Fix alapbér, versenyképes bércsomag
  • Évi bruttó 540.000 Ft cafeteria
  • 13. havi fizetés
  • Orvosi szakrendelések biztosítása a telephelyen
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítás
  • Vállalati étkezde
  • Sportolási és szabadidős lehetőségek
  • Nyaranta Balaton parti üdülők igénybevétele
  • Utazástámogatás vidéki kollégák részére
  • Délutános műszakpótlék 40%

a0t6N000008fls1QAA

Cégnév: Trenkwalder Kft