Feladatok

Éjszakai megelőző karbantartás:
Szállítószallagok aljának tisztítása
Lepergésgátlók cseréje
Csapágy cserék
Elő,- utóaprítók kéforgatás, késcserék, késhézag állítás
Hulladékfeldolgozásban használatos speciális eszközök takarítása

Elvárások

  • Szükséges végzettség(valamely egyike): Lakatos,hegesztő,esztergályos,géplakatos
  • Megbizhatóság
  • Önálló munkavégzés
  • B- kategóriás jogosítvány, személygépjármű

Előnyt jelent

  • Hasonló munkakörben szerzett 1 éves tapasztalat

Amit kínálunk

  • Stabil háttér
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés

A jelentkezem gomb megnyomása után, kérem csatolja az önéletrajzát.

Cégnév: HUMAN-PERSPEKTIVA Kft