Feladatok

  • Bérbeadott lakások folyamatos műszaki ellenőrzése
  • Szükséges karbantartási feladatok gyors és precíz elvégzése
  • Kisebb víz- és villanyszerelési munkák ellátása
  • Tartozékok és bútorzat beszerzése, javítása

Elvárások

  • Mindenekelőtt: munkádra legyél nagyon igényes és azt lelkiismeretesen, precízen és pontosan végezd
  • Műszaki beállítottság
  • Szeresd a változatosságot és jól tudj alkalmazkodni a különféle típusú feladatokhoz és változásokhoz(rugalmasság). Alkalmanként esti és hétvégi munka is lehetséges
  • Önálló munkavégzés képessége, apróbb problémák önálló kezelése
  • Megbízhatóság

Előnyt jelent

  • Műszaki végzettség előny
  • Hasonló cégnél szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • Vezetői engedély (esetleg saját autó)

Amit kínálunk

  • Nagyon jó és összetartó csapat
  • Kiemelkedő fizetés és előre jutási lehetőség
  • Munkába járási támogatás
  • Rugalmasságot kérünk, de adunk is: nálunk tudsz változó beosztással is dolgozni
  • Stabil, kiszámítható munkahelyi környezet és céges háttér
  • Tisztességes munkafeltételek

Munkahelyi extrák

  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Az UandB Kft. 2015-ben alakult egy piaci űr betöltésére: felső kategóriás lakások, magas minőségű üzemeltetésére a rövid távú bérleti piacon. 2020 során részben régi tervek megvalósításaként, részben a turisztikai piacon bekövetkezett negatív változások miatt új üzletágakat indítottunk: hosszútávra bérbeadott lakások menedzselését, illetve egy nagyon magas minőségű takarítószolgálatot elsősorban otthonok részére. Ezek az üzletágak azóta stabil részeivé váltak a cégnek és az továbbra is dinamikusan fejlődik.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát!

Cégnév: UandB kft.