BOS Plastics Systems Hungary Bt.
A BOS német, családi tulajdonú autóipari vállalat több, mint 100 éves múltra tekint vissza. Vállalatcsoportunk
székhelye a Stuttgarthoz közeli Ostfildernben található. Magyarországon termékfejlesztő és összeszerelő üzemünk
Mosonszolnokon, összeszerelő és fröccsöntő üzemünk Győrladaméron működik több mint 1500 munkavállalóval.
19 telephelyen, 12 országban, három kontinensen, 6700 munkatársunkkal szolgáljuk ki az összes jelentős
autógyárat. Technológiánkkal és termékeinkkel világszerte piacvezetők vagyunk. Cégcsoportunk az autóipari
beszállítók üzletágának egyik mozgatórugója.

Szeretnél részese lenni egy új fejezetnek? Gyere és csatlakozz hozzánk a BOS vállalat új gyáregységéhez! Keressük csapatunk legújabb tagjait, akik szívesen vágnak bele egy izgalmas, új kihívásba.

Karbantartó

FELADATOK:

  • Műanyag fröccsöntő gépek és perifériáik karbantartása és javítása
  • Gyártóberendezések elektronikus és/vagy mechanikus karbantartása, javítása
  • Hidraulikus és pneumatikus rendszerek karbantartása, javítása
  • Géptelepítési, beüzemelési feladatok elvégzése
  • Berendezések folyamatos fejlesztése, állásidők csökkentése
  • Megelőző és hibaelhárító karbantartási tevékenység

AMIT KÍNÁLUNK

  • Széles körű juttatási csomag
  • Teljesítmény- és eredményességi bónusz
  • Jelenléti bónusz
  • Hűségprémium
  • Ingyenes céges buszjárat vagy 100%-os bérlettérítés
  • Ingyenes munkásszállás vagy albérlettámogatás
  • Ötletjutalom
  • Munkatársi ajánlási bónusz
  • Családias munkahelyi légkör nemzetközi környezetben
  • Megbízható, hosszú távú munkalehetőség

ELVÁRÁSOK:

  • Szakirányú műszaki szakmunkás vagy technikusi végzettség
  • Legalább 2-3 éves karbantartási tapasztalat
  • Pontos munkavégzés
  • Önálló, és csapatmunkára való készség
  • Jó problémamegoldó készség és rugalmasság
  • 3 műszakos munkarend vállalása

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Győrladamér

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Szakmunka
  • Karbantartó
Cégnév: BOS PLASTICS SYSTEMS HUNGARY BT.