Karbantartó

Feladatok

  • Általános karbantartói feladatok ellátása,
  • Villany szerelési feladatok ellátása,
  • Általános szerelési munkák elvégzése,
  • Hiba elhárítási feladatok ellátása

Elvárások

  • Villanyszerelésben szerzett több éves tapasztalat,
  • Jó műszaki affinitás, problémamegoldó képesség
  • Karbantartási tapasztalat

Előnyök

  • Építésiterületen szerzett tapasztalat,
  • Targonca vezetői engedély
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Stabil munkahely,
  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • 1 műszakos munkarend

Foglalkoztatás időtartama, időbeosztás, munkarend

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye

  • Waberer's International Nagykőrösi úti és Közdűlő úti telephelye.

Cégnév: WABERER S INTERNATIONAL NYRT