Feladatok

  • nyomdai gyártósor gépeinek karbantartása,kisebb meghibásodások javítása,hibák elhárítása
  • energetikai rendszerek felügyelete
  • létesítményi épületek kisebb javítási munkáinak ellátása
  • alapvető villanyszerelési és lakatosmunkák elvégzése

Elvárások

  • karbantartói területen szerzet tapasztalat
  • megbízhatóság,önálló munkavégzés
  • gyors helyzetfelismerés és műszaki megoldások

Előnyt jelent

  • villanyszerelő szakmunkás végzetség

Amit kínálunk

  • szakmai fejlődés
  • egy műszakos munkarend
  • versenyképes jövedelem
  • teljesítmény-prémium
  • munkaruházat és munkába járási támogatás
  • lakhatási támogatás
  • nyári gyermekfelügyelet
  • családtagoknak is tudunk munkát biztosítani

Munkahelyi extrák

  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

Magyarország egyik legpatinásabb, több évtizedes múltra visszatekintő,kizárólag magyar tulajdonban lévő nyomdája férfi munkaerőt keres nyomdai gyártósor gépeinek karbantartására.

Önéletrajz benyújtásával

Cégnév: Central Dabasi Nyomda Zrt.