Junior tesztmérnök pozícióba

Feladatok:

  • Tesztberendezések, kamerarendszerek tesztelése és műszaki felügyelete
  • Folyamatos fejlesztések a selejt- és ciklusidő csökkentésének érdekében
  • A gépek rendelkezésre állásának javítása
  • Karbantartási fejlesztésekben való részvétel
  • Munkautasítások készítése, adminisztráció

Elvárások:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Rugalmas munkaidő
  • Cafeteria
  • Teljesítménybónusz
  • Medicover biztosítás
  • 13. havi fizetés
  • Bejárás támogatás

Egyéb információ az állásról:

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg:Adatvédelmi tájékoztató

Referenciaszám: c7e4f9
Cégnév: Pannonjob Kft.
Kapcsolattartó: Tanner Fanni