A QLM 100%-ban magyar tulajdonú cégcsoport, ami több mint 250 elkötelezett szakembert foglalkoztat. Vállalatunk a raktárlogisztika területének hazai szakértője, teljeskörű intralogisztikai mérnöki szolgáltatást nyújt, attól a pillanattól kezdve, amikor az új raktár létesítésének igénye megjelenik, egészen az elkészült raktár üzemeltetéséig.

Cégcsoportunkban a tudás, az állandó fejlődés és a megoldásra törekvés a legfontosabb értékek. Ember- és minőségközpontú munkakörnyezetünkben kiemelten támogatjuk a megfelelő munka-magánélet egyensúlyt, illetve garantálható a hosszú távú karriercélok és szakmai sikerek megvalósítása.

Junior szervizmérnök

Bővülő állványszerviz üzletágunkba lelkes, megoldás fókuszú szervizmérnök kollégánkat keressük, akit érdekelnek a logisztikai terület kihívásai, technikai megoldásai. Ebben a pozícióban legfőbb feladatod raktári állványrendszereket telepítő, szervizelő csapatunk műszaki támogatása lesz. Az általad készített műszaki tervek és kalkulációk alapján az átépítések megvalósítását is testközelből láthatod, de a kötelező éves felülvizsgálatokban is részt veszel majd, amelyek az állványrendszerek munkabiztonságát biztosítják. Jó kommunikációs készségedet kamatoztathatod az ügyfelekkel és a beszállítókkal való kapcsolattartáskor, akár angol nyelven is.

A pozíciót pályakezdők számára is ajánljuk!

Feladatok:

  • Raktári állványokkal kapcsolatos tevékenységek műszaki támogatása
  • Kalkulációk és árajánlatok készítése
  • Kiadott ajánlatok, megrendelések feldolgozása, rögzítése a vállalatirányítási rendszerben, együttműködés a társosztályokkal
  • Műszaki rajzok készítése
  • Terhelésjelző táblák készítése
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • AutoCAD, MS Office (Word és Excel) ismerete
  • Kreativitás
  • Rendszerszemlélet
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Csapatjátékos

Amit kínálunk

  • Versenyképes alapbér
  • Bejárási költségtérítés, cafeteria
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Jó hangulatú, összetartó, fiatal és dinamikus csapat
  • Rendszeres szakmai továbbképzések
  • Betanulás után home office lehetőség

Munkavégzés helye: Törökbálint, Tópark

Cégnév: QLM TechLog ID Kft.