(Pécs)

Keressük azokat az ambiciózus pályakezdőket, illetve pályamódosítókat, akik a hosszú távú jövőjüket pénzügyi területen akarják eltölteni, lelkesedésükkel képesek önmagukat és másokat is sikeressé tenni!

Amit kínálunk Neked:

  • Teljesítmény arányos juttatási rendszer (átlagosan 500.000 Ft/hó)
  • Amíg tanulod a szakmát további havi 300.000 Ft hivatásindító támogatásban részesülhetsz
  • Intenzív mentori támogatás segíti az elindulásodat
  • Inspiratív irodai környezet, saját tanácsadói weboldal
  • Vezető utánpótlás programunkban való részvétel
  • 1 év munka után élet-, baleset- és betegségbiztosítást adunk

Rád váró feladatok:

  • Pénzügyi tanácsadói szakma elméleti és gyakorlati elsajátítása
  • Igényalapú pénzügyi tervezési és tanácsadási tevékenység
  • Az Alfa biztosító termékeinek értékesítése (biztosítás, hitel, befektetési alapok)
  • Az ügyfeleink elégedettségének és lojalitásának növelése színvonalas kiszolgálással
  • Értékesítési célkitűzések elérése
  • Értékesítési csapat fejlesztése, támogatása, irányítása

Elvárásaink Feléd:

  • Minimum középfokú végzettség (diploma vagy MNB tanúsítvány előny)
  • Vállalkozói szemlélet
  • Nyitottság a tanulásra és az új technológiák alkalmazására
  • Kiváló kapcsolatteremtő és tárgyalási készség
  • Mentori betanítás után képesség az önálló munkavégzésre
  • Ha van már értékesítési területen szerzett tapasztalatod, annak örülünk, de egyáltalán nem elvárás

BELEVÁGSZ? ADJ LENDÜLETET A JÖVŐDNEK!

Pályázni fényképes szakmai önéletrajzzal tudsz!

Cégnév: Alfa Vienna Insurance Group Biztosító Zrt.