MADS állás

Feladatok
  • Szoftverfejlesztés

Cég bemutatása
  • A megrendelő cég a ChiliSoft Kft.

Feltétel
  • Felsőfokú, nappali tagozatos informatikai tanulmányok
  • JavaScript alapok ismerete, nagyfokú érdeklődés, mind front-end, mind back-end oldalon
  • Érdeklődés a legújabb technológiák iránt is (React, Vue.js, TypeScript, Node.js), nyitottság ezek megismerésére és használatára
  • Precíz, specifikáció alapján történő, igényes munkavégzés
  • Proaktív, önálló problémamegoldó képesség

Előny
  • Fél- egy éves munkatapasztalat vagy komolyabb hobbi projekt
  • Technológiai ismeretek: React, Vue.js, TypeScript, Node.js, Docker, mongodb
  • Szakmai angol nyelvi ismeret

Kezdés
Interjú után, akár azonnal.

Munkaidő
Rugalmas munkabeosztás, heti minimum 20 órában

Munka időtartama
Hosszú távú!

Bruttó bér
Jelentkezésnél, bérigény megadását kérjük.

Megjegyzes
  • Szakmai fejlődés, a szoftverfejlesztés több területére is betekintést nyerhetsz
  • A képességeidnek megfelelő, komplex feladatok; mentorálás
  • Modern fejlesztési elvek, technológiák használata
  • Nemzetközi projektek
  • Hosszútávú munkalehetőség, emberközpontú közeg
  • Jelenleg remote dolgozunk, heti egy alkalommal megbeszélés az irodában.

Projekt menedzser
Szépi Adrienn
Email: szepi.adrienn@mads.hu
Telefon: +36 (20) 5442 876

E-mailben küldött, lehetőleg, angol nyelvű önéletrajzzal (opcionálisan: github repó, linkedin, stackoverflow profillal; illetve saját projek bemutatásával). Tárgy: JavaScript fejlesztő

Cégnév: MADS - Márton Áron Iskolaszövetkezet