Légy részese egy remek csapatnak!

Amennyiben vonz a HR világa és szolgáltatói oldalon képzeled el magadat, nálunk a helyed!

Feladatok:

  • Komplex toborzási / kiválasztási folyamatokban való aktív részvétel, hatékony együttműködés a többi kollégával
  • Potenciális jelöltek felkutatása
  • Beérkező önéletrajzok válogatása, kezelése, feldolgozása
  • Adatbázisok szűrése: belső saját fejlesztésű adatbázis, külső CV adatbankok
  • Interjúegyeztetések, a jelöltek irányába visszajelzések adása
  • A senior kollégák munkájának támogatása
  • Általános adminisztrációs feladatok
  • Ad-hoc jelleggel felmerülő operatív feladat ellátása

Elvárások:

  • Legalább fél éves HR adminisztrátor/asszisztens tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Motivált, lelkes, fiatalos csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Modern és zöld munkakörnyezet

Egyéb információ az állásról:

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg:Adatvédelmi tájékoztató

Referenciaszám: 8b0b5f
Cégnév: Pannonjob Kft.
Kapcsolattartó: Tanner Fanni