Feladatok

A Baker McKenzie adó- és ingatlanjogi csoportjának támogatása, ennek részeként:

  • dokumentumok előkészítése aláírásra
  • dokumentumszerkesztés, prezentációkészítés (Word, Excel, PowerPoint)
  • ingatlan-nyilvántartási kérelmek elkészítése, összeállítása és benyújtása az illetékes földhivatal részére
  • peres és nem peres eljárások esetében formanyomtatvány elkészítése (ÁNYK, e-papír, Cégeditor, FMH), beadvány összeállítása és benyújtása az illetékes hatóság részére
  • közhiteles nyilvántartások használata (Takarnet, IM-Online)
  • társasági jogi dokumentáció elkészítése, cégeljárási nyomtatvány elkészítése, beadványok összeállítása és benyújtása az illetékes cégbíróság részére
  • Letétkezelő Nyilvántartási Rendszer kezelése
  • megbízási szerződések előkészítése
  • ajánlatok előkészítése
  • belső ügynyitások
  • ügyfélátvilágítás a pénzmosás és a terrorizmus finanszírozása megelőzéséről és megakadályozásáról szóló törvény előírásai szerint
  • virtuális adatszobakezelés
  • munkaidő-nyilvántartó kezelése
  • utazások szervezése, rendezvényekre regisztrálás
  • bejövő, kimenő küldemények kezelése, iktatása

Elvárások

- hasonló munkakörben szerzett minimum 1 éves         tapasztalat
- középfokú, aktív angol nyelvtudás
- magasfokú megbízhatóság, pontos, önálló munkavégzés
- csapatmunkára való készség, alkalmazkodó képesség
- terhelhetőség, alkalmazkodóképesség

Előnyt jelent

Jogi asszisztensi végzettség

Amit kínálunk

- azonnali munkakezdés
- nemzetközi környezet
- versenyképes bér és juttatási csomag
- stabil munkahely
- belvárosi, modern iroda, kiváló közlekedéssel

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Sportolási lehetőség
  • Kutyabarát
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A Baker McKenzie egy nemzetközi ügyvédi iroda, több mint hetven irodával globálisan, jelentős külföldi és magyar ügyfélkörrel.

Jelentkezés gombra kattintva, magyar nyelvű önéletrajz elküldésével.
Cégnév: Baker McKenzie