Feladatok

  • az ügyvédek és ügyvédjelöltek munkájának asszisztenciája;
  • általános irodai adminisztráció (akták, beadványok kezelése, nyilvántartások vezetése, postázás, fénymásolás, szkennelés; egyéb irodán kívüli ügyintézés pl: földhivatal, könyvelő stb.);
  • peres és peren kívüli eljárások, szerződések adminisztrálása;
  • közjegyzőkkel, végrehajtókkal és ügyfelekkel történő kapcsolattartás
  • kisebb beadványok szerkesztése
  • ügyvédi iroda komplett adminisztrációja

Elvárások

Olyan munkatársat keresünk, aki precizitásával és talpraesettségével segíti az ügyvédi iroda működését, önállóan és csapatban is tud dolgozni, és
  • legalább 1 éves ügyvédi irodában, közjegyzőnél, bíróságon szerzett gyakorlati tapasztalat
  • MOKK, ANYK, E-papír rendszer ismerete, valamint végrehajtási  eljárásokban való jártasság

Előnyt jelent

azonnali munkakezdés

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés
  • határozatlan idejű munkaviszony
  • hosszú távú, biztos, stabil háttér
  • kellemes, fiatalos környezet
  • széleskörű szakmai tapasztalatszerzés, előrelépés

Céginformáció

Belvárosi, polgári joggal foglalkozó ügyvédi iroda kedves, megbízható, agilis JOGI ASSZISZTENS kollégát keres azonnali kezdéssel napi 8 órában

A jelentkezem gombra kattintva fényképes Önéletrajzzal
Cégnév: Dr. Ács és Társa Ügyvédi Iroda