Feladatok

  • jogászok munkájának támogatása
  • peres és nemperes ügyek iratainak előkészítése
  • FMH, VH lap beadás, hagyatéki megkeresések intézése
  • ÁNYK, MOKK, Cégkapu, TAKARNET rendszer, jogtár, online cégnyilvántartás használata
  • kapcsolattartás a társosztályokkal, közjegyzőkkel, bíróságokkal, végrehajtókkal, egyéb hatóságokkal

Elvárások

  • minimum középfokú végzettség
  • Word, Excel felhasználói szintű ismerete
  • önállóság, megbízhatóság, felelősségtudat
  • precizitás, pontosság, a határidők betartása
  • terhelhetőség, monotóniatűrés

Előnyt jelent

  • gyakorlat jogi asszisztensként ügyvédi irodában
  • követeléskezelésben, végrehajtói irodában, pénzügyi szektorban szerzett tapasztalat
  • jogi asszisztensi végzettség

Amit kínálunk

  • dinamikus csapat
  • versenyképes fizetés
  • hosszú távú munkalehetőség (határozatlan idejű, heti 40 órás alkalmazotti státusz)
  • azonnali munkakezdés
  • hibrid munkarend (egy nap home-office)

Céginformáció

Munkavégzés helye:

  • 1026 Budapest, Hűvösvölgyi út 27.
  • további részletek a cégről: www.argentafaktor.hu

Cégnév: ARGENTA FAKTOR Zrt.