Feladatok

  • Jogi osztály munkavégzésének aktív, proaktív támogatása
  • Jogi dokumentumok (pl. Szerződések) formai / stilisztikai szerkesztése, nyomtatásra előkészítése, és a szerződő felek adatainak tartalmi ellenőrzése, aláírásra történő előkészítése, postázása, nyomon követése, szerverre feltöltése, ENIAC vállalatirányítási rendszerbe történő feltöltése a projektekre és az operatív szerződésekre kiterjedően;
  • Nyilvántartás kezelése és naprakész vezetése a projektekre és az operatív szerződésekre kiterjedően, ügyviteli rendszerbe való feltöltése; nyomonkövetése
  • Szerződések könyvelés részére adandó példányának elkészítése
  • A Jogi Vezető egyedi utasítása alapján hatósági, hivatali ügyintézés (Földhivatal, OFFI)
  • A Jogi Vezető igényei szerint személyes és írásbeli kapcsolattartás ügyfelekkel, szerződéses partnerekkel, szervezeten belüli személyekkel

Elvárások

  • jogi asszisztensi/adminisztrációs tapasztalattal rendelkezel, valamint releváns középfokú vagy felsőfokú végzettséget szereztél,
  • erős analitikai, logikai gondolkodásmód jellemez,
  • kiváló kommunikációs, és problémamegoldó képességgel, és proaktív szemlélettel rendelkezel,
  • pontosság, és precizitás jellemez
  • tapasztalatodat multinacionális környezetben, vagy ügyvédi irodában szerezted
  • lojális, és megbízható személyiség vagy

Előnyt jelent

  • szakirányú végzettség (jogi asszistens)

Amit kínálunk

  • Fiatalos és lendületes csapat tagja lehetsz, ahol az ötleteid igazán értékesek.
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget és versenyképes fizetést kínálunk Neked!
  • Innovatív, modern munkakörnyezetet és jól megközelíthető munkavégzési helyet biztosítunk Budapest XI. kerületében (5 perc sétára a 17-es / 41-es / 47-es és az 56-os villamos megállójától).
  • Korlátlan tea és kávé kínálat vár rád, hogy frissen és motiváltan vágj neki a napnak.
  • Péntekenként rövidített munkaidőben 8:00-14:00-ig dolgozunk, hogy minél előbb a hétvégi kikapcsolódásba kezdhess.
  • Munkabéred mellé szükség esetén BKK bérlet hozzájárulást is fizetünk.

Munkahelyi extrák

  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A BELFRY Csoport egy budapesti és bécsi központtal rendelkező
dinamikusan növekvő vállalat, mely a közép- és kelet-európai régióban átfogó és változatos
szolgáltatási palettát kínál az infrastruktúra építése, bővítése és karbantartása terén az állami és a
magánszféra szereplői számára egyaránt. Célunk, hogy a régió leginnovatívabb,
kiemelkedően hatékony, modern és környezetbarát építőipari társaságává tegyük a
BELFRY Csoportot.
A BELFRY csoport fő tevékenységei: a digitális kommunikációs rendszerek kiépítése, biztosítása, infrastruktúra bővítés, magasépítés, aszfalt és betongyártás, létesítménygazdálkodás.

Amennyiben úgy érzed, TE vagy az, akit keresünk, ne habozz, küldd el önéletrajzod fizetési igényed megjelölésével a „Jelentkezem” gombra kattintva.
Cégnév: BELFRY PE Kft.