Feladatok

KKV-ként nekünk egy olyan speciális pozícióban van szükségünk kollégára, aki szolgáltatás menedzserként elsősorban biztosítja és felügyeli az üzemeltetést (külső IT szolgáltatókkal dolgozunk), másrészt segíti az innovációt, a megfelelő programok, szolgáltatók felkutatását, támogatja a projekteket. Feladatai:

  • ügyféligények kezelése, menedzselése, belső jegykezelő rendszer felügyelete, adminisztrálása;
  • üzemeltetéssel kapcsolatos feladatok ütemezése, delegálása, számonkérése, szorosan együttműködve a szerződéses partnerekkel;
  • feladatok dokumentálása, szabályzatok, folyamatleírások készítésében való részvétel
  • eszközmenedzsment, licencmenedzsment, jogosultságmenedzsment – szerződéses partnerrel együttműködve;
  • mobiltelefonszolgáltatással kapcsolatos ügyintézés;
  • informatikai beszerzésekkel (hardver, szoftver) kapcsolatos feladatok tervezése, elvégzése;
  • IT audit tervezésében, végrehajtásában való aktív részvétel;
  • informatikai környezet változáskezelésének megszervezése, támogatása.

Elvárások

  • Informatikai vagy műszaki területen szerzett felsőfokú végzettséggel rendelkezik;
  • 5+ év IT üzemeltetésben szerzett tapasztalata van KKV-ben / kisebb multinacionális cégnél;
  • projektmenedzsmentben szerzett tapasztalatot;
  • rendszerszemléletű, komplex látásmóddal bír;
  • kiváló tárgyalási és érdekérvényesítő készséggel rendelkezik;
  • kommunikációs szintű angol nyelvtudása van;
  • van B kategóriás jogosítványa.

Előnyt jelent

  • Informatikai technikai ismeretek;
  • egyéb üzemeltetéssel kapcsolatos tapasztalat.

Amit kínálunk

  • hosszútávú, stabil munkahely;
  • versenyképes jövedelem, bónusz és béren kívüli juttatások;
  • fejlődési lehetőség, kreativitást kihasználó kihívások;
  • támogató vezetőség és csapat.

Céginformáció

Cégünk, a BA-HA-MA'S Kft. a hazai élelmiszer nagykereskedelmi szektor TOP 15 vállalatának egyike. Dunakeszin található logisztikai központunkból országos lefedettséggel szolgáljuk ki partnereinket.

Vállalatunk Innovációs osztályára keresi új munkatársát IT Szolgáltatás menedzser

pozícióba Dunakeszi munkavégzéssel

Cégnév: BA-HA-MA S Kft.