Feladatok

Azon kiemelt ügyfeleink igényeinek feltérképezése és kiszolgálása, akik elektronikus aláírás és hitelesítési, illetve céginformációs szolgáltatásaink iránt érdeklődnek vagy szerződött partnerként már igénybe veszik szolgáltatásainkat. Új munkatársunk feladata lesz a digitalizáció elterjedésében kulcsfontosságú IT megoldásaink önálló és proaktív értékesítése:

  • Informatikai szolgáltatás és szoftver értékesítése
  • Meglévő és potenciális ügyfelek felkeresése, tájékoztatása
  • Ajánlatok, tenderek készítése, menedzselése, utókövetése
  • Szerződések előkészítése, kötése, időszakos felülvizsgálata
  • Rendszeres kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Szakmai konferenciákon való részvétel
  • A munkakörhöz kapcsolódó adminisztráció

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 3 éves IT szolgáltatás vagy szoftver megoldás B2B és/vagy B2G értékesítésében szerzett tapasztalat
  • Magas szintű kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • Meglévő üzleti kapcsolatrendszer
  • Gyors problémamegoldó képesség, határozottság
  • Az értékesítési csapat részeként proaktív önálló munkavégzés
  • Új ismeretek gyors és alapos elsajátításának igénye és képessége
  • Informatikai érdeklődés, igény és fogékonyság a saját fejlesztésű IT megoldásaink megismerésére

Előnyt jelent

  • angol nyelvtudás szóban és írásban

Amit kínálunk

  • Magas szakmai színvonalon, a digitális világot megalapozó megoldások fejlesztésén és    szolgáltatások nyújtásán dolgozunk
  • Hosszútávú munkalehetőség egy stabil, piacvezető, dinamikusan növekvő vállalatnál

  • Barátságos, támogató szervezeti háttérrel és mentorral segítjük szakmai betanulásod és fejlődésed
  • Modern irodai környezet a Graphisoft parkban, korszerű informatikai eszközök
  • Rugalmas munkaidő
  • Home office lehetőség próbaidő után
  • Csapatépítő rendezvények és sportprogramok
  • Versenyképes jövedelem
  • Béren felül egyéb juttatások (cafetéria, üzletszerzés után jutalék, év végi célprémium)

Céginformáció

Építs velünk bizalmat!

Hallottál már rólunk?
A Microsec zrt. egy 100+ fős, több mint 35 éves szakmai múlttal rendelkező, tisztán magyar tulajdonban levő kiemelkedően sikeres informatikai vállalkozás, amely piacvezető az általa nyújtott szolgáltatásokban Magyarországon. Elektronikus aláírás szolgáltatásunkkal egyike vagyunk az európai szintű minősített bizalmi szolgáltatóknak. Az elektronikusan hiteles és bizonyító erejű okiratok, valamint az elektronikus aláírás technológiájára (PKI) épülő e-Szignó üzleti megoldások terén nyújtunk szolgáltatásokat. Bővülő feladatainkkal összhangban létszámban is folyamatosan növekszünk.
Tudj meg többet: www.microsec.hu

Amennyiben a fentiek felkeltették a figyelmedet, kérjük, hogy fényképes pályázatod a jövedelemigényed megjelölésével küldd el számunkra.
Cégnév: Microsec zrt.