Audió- és vizuáltechnológiával foglalkozó budapesti partnercégünk a jelentősen megnövekedett piaci igények miatt bővítenék a csapatot, az alábbi pozícióba keresünk új kollégát:

IT Sales Manager

Amilyen feladatok várnak Rád:

  • Az ügyvezető és az üzletfejlesztési vezető által meghatározott kereskedelmi célok, feladatokat megvalósítása
  • Új üzleti partnerek felkutatása, kapcsolattartás a már meglévő partnerekkel
  • Szoros együttműködés a vezetőkkel és a többi szervezeti egységgel
  • Piaci ismeretek alapján a tevékenységi körhöz kapcsolódó új lehetőségek, üzletek feltérképezése és realizálása
  • CRM rendszer aktív használata
  • A cég képviselése értékesítési és marketing konferenciákon, kereskedelmi kiállításokon

A pozíció sikeres betöltéséhez szükséges:

  • Minimum 2 év sales tapasztalat: IT, vagy műszaki területen
  • Jártasság B2B kereskedelmi területen
  • Erős felhasználói szintű számítástechnikai, műszaki ismeretek
  • Kiemelkedő kommunikációs készség, írásban és szóban egyaránt
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő bérezés, tapasztalati szint alapján
  • Vállalati gépkocsi magán használatra is, telefon laptop
  • Home Office lehetőség
  • Dinamikusan fejlődő cég, stabil háttér és hosszútávú munkalehetőség
  • Képzési lehetőségek biztosítása
  • Nagyon finom kávé:)

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Üzletfejlesztő
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Értékesítési munkatárs
Cégnév: Profession Services