Feladatok

  • Informatikai támogatás, oktatás biztosítása helyszínen vagy távmenedzsment eszközökkel
  • Partnerektől beérkező igények, hibabejelentések dokumentálása és rendszerezése
  • Azonnal kezelhető hibák és felhasználói igények megoldása
  • A szolgáltatások működésével, felhasználásával kapcsolatos kérdések rögzítése és megválaszolása
  • A partnerekkel történő kapcsolattartás során felmerülő, szolgáltatási színvonal növelését szolgáló fejlesztések azonosítása
  • Munkakörrel kapcsolatos adminisztráció

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Megbízható, felelősségteljes munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat
  • SQL ismerete

Előnyt jelent

  • Alap szintű angol nyelvtudás
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • SQL magas szintű ismerete
  • Vállalatirányítási rendszerek folyamataiban való jártasság
  • Ügyviteli, gazdasági folyamatok ismerete

Amit kínálunk

  • Kellemes, családias környezet
  • Felelősségteljes, kihívásokkal teli munka
  • Teljes munkaidős, határozatlan idejű foglalkoztatás
  • Teljesítménytől függően év végi bónusz
  • Homeoffice lehetősége

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A Transorg Kft. 1990 óta foglalkozik integrált logisztikai és közlekedésinformatikai rendszerek tervezésével, fejlesztésével, ezen belül is tanácsadással, rendszertervezéssel, szoftverfejlesztéssel, rendszerüzemeltetéssel. Az elmúlt évek munkájának eredményeként számos, speciálisan a szállítmányozási, fuvarozási, illetve disztribúciós tevékenységet támogató szoftvert fejlesztettünk ki. Más cégekkel kötött megállapodások alapján képesek vagyunk megbízóink ügyviteli igényeinek teljes körű és integrált megoldására.

A ''Jelentkezem'' gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát!

Cégnév: Transorg Kft.