Leendő feladatok:

  • A cégük termékeinek és szolgáltatásainak a bemutatása, értékesítése
  • Elsősorban új ügyfelek felkutatása, valamint a meglévő ügyfélkapcsolatok ápolása
  • Árajánlatok készítése, teljes értékesítési folyamat menedzsmentje
  • Általános adminisztrációs feladatok ellátása

Álláshoz tartozó elvárások:

  • Értékesítésében szerzett tapasztalat
  • Kereskedői véna, ügyfélorientált gondolkodásmód
  • Legyen megalapozott informatikai tapasztalatod

Előnyt jelent:

  • Vállalatirányítási rendszer ismerete és használata

Amit kínálnak cserébe:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Modern munkakörnyezet, kikapcsolódási lehetőségek (például: csocsó asztal)
  • Versenyképes jövedelem, teljesítményarányos és béren kívüli juttatásokkal
  • Agilis, proaktív, fiatal csapat

Munkavégzés pontos helye:

  • Győr

Munkaidő:

  • Teljes munkaidő

Ha szeretnél egy jó csapat tagja lenni, és szívesen dolgoznál náluk, küldd el friss, magyar nyelvű önéletrajzod a „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Cégnév: Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda