Irodavezető / Office manager

Partnerünk magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező, műszaki területen tevékenykedő, saját szegmensében elismert cég, amely bővülő csapatába keres új kollégát.

Milyen feladataid lesznek

  • Az iroda mindennapi működésének, valamint az ügyvezető és menedzsment munkájának támogatása
  • Teljeskörű forgóeszköz nyilvántartás és kezelés (irodaszerek, telefonok, bútorok, stb.)
  • Üzleti utazások, céges események, rendezvények megszervezése
  • Információk begyűjtése / eljuttatása a cég különböző telephelyei / szervezeti egységei felé, folyamatos kapcsolattartás mind a szervezeten belül, mind külső partnerek felé
  • Megbeszélések szervezése, előkészítése
  • Vendégek fogadása, teljeskörű recepció
  • Asszisztensi, adminisztratív feladatok elvégzése
  • Döntéselőkészítő anyagok, prezentációk készítése
  • Be- és kiléptetés, HR adminisztráció
  • Dokumentumkezelés
  • Riportok készítése

Téged keresünk, ha

  • Felsőfokú végzettséged és legalább 2 éves releváns szakmai tapasztalatod van
  • Az irodai szoftvereket rutinszerűen használod
  • Legalább alapszinten használod az angol nyelvet
  • Jó az együttműködési és alkalmazkodási képességed
  • Igényesség, precizitás jellemez
  • Analitikusan gondolod végig a problémákat és mindig az eredmény irányába törekszel
  • Képes vagy prioritásokat állítani, párhuzamosan futó projektekre / feladatokra is odafigyelni
  • Kiemelkedő szervezési és kommunikációs készségekkel rendelkezel
  • Szereted az embereket, könnyen megkedvelteted magad, szívesen szervezel csapatprogramokat
  • Érdeklődő és nyitott vagy, szívesen látsz bele többféle tevékenységbe
  • Pozitív, energikus kisugárzással bírsz
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel

Miért jó döntés ez számodra

  • Jól megközelíthető, kellemes, nívós munkakörnyezetben dolgozhatsz
  • Szakmailag elhivatott, fiatalos, családias hangulatú csapat vár
  • Folyamatosan fejlődhetsz egy dinamikusan növekvő vállalatnál

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Irodavezető
Cégnév: Profession Services