Feladatok

  • Kimenő számlák elkészítése, archiválása
  • Bejövő számlák ellenőrzése, rögzítése, archiválása
  • Egyéb, a pénzügyi és könyvelési részleg munkáját támogató adminisztrációs feladatok
  • Jelentések, pénzügyi riportok készítése a vezetőség felé, aktív részvétel a pénzügyi tervezésben
  • Napi operatív folyamatok támogatása, adminisztrációs feladatok ellátása
  • Folyamatos kapcsolattartás az iroda üzemeltetőjével, partnerekkel illetve egyéb külső szolgáltatókkal magyar és angol nyelven egyaránt
  • Ügyfél adatbázis karbantartása, készítése (Excel)
  • Házipénztár kezelése
  • Munkavégzés helye: Tököl Repülőtér

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Pénzügyi területen szerzett tapasztalat
  • Precizitás, felelősségteljes munkavégzés
  • MS Office felhasználó szintű ismerete
  • angol nyelvtudás

Előnyt jelent

  • Azonnali munkakezdés
  • Kreativitás

Amit kínálunk

  • Családias légkör
  • Versenyképes fizetés
  • Önálló munkavégzés
  • Izgalmas környezet
  • teljes munkaidő

Munkahelyi extrák

  • Parkoló
  • Kutyabarát
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Az Airwin Repülőiskola nemzetközi ügyfélkörrel és franchise partnerekkel rendelkező Európában elismert pilótaképző szervezet bővülő csapatába keres irodavezetőt.

Fényképes önéletrajzában kérjük tüntesse fel bérigényét.

Cégnév: Airwin Global Kft.