Feladatok

Irodavezető kollégát keresünk a Viapan csapatába!

Munkavégzés helye: Kaposvár

Családias multi, magyar tulajdonú, de külföldön is több országban jelen levő HR cég kiterjedt irodahálózattal: ez a Viapan Group. Hozzánk tartozik többek között a piacvezető Meló-Diák, a felnőtt munkavállalókkal foglalkozó Viapan Dologidő és a Déli Szomszédok nyugdíjas szövetkezet. Többek között… Egy-egy kirendeltségünk tehát sokféle üzletággal és tevékenységgel foglalkozik: ezeknek az adminisztrációjához keresünk irodavezetőt.

Mi a feladat pontosan?

  • egyrészt ő felel az iroda zavartalan működéséért (pl. bérleti díjak, irodaszerek, jelenléti ívek kezelése)

  • segíti a munkatársak munkaügyeit (jelenléti ívek, beléptetés, táppénz, szabadságigény, stb.)

  • másrészt adminisztratív munkával segíti a HR-projektjeinket (pl. számlákat, szerződéseket, teljesítésigazolásokat kezel)

  • koordinálja és ellenőrzi az ügyfélszolgálatosok munkáját

  • folyamatosan együttműködik a projektvezetőkkel, és aktívan részt vesz a bérszámfejtés ellenőrzésében, a diák bérek jóváhagyásában

  • naprakész információkkal szolgál a(z) (üzletág)vezetőknek, és ezeket rendszeresen riportálja is

Ami a mindennapi tevékenységeket illeti: az irodavezető

  • adminisztrál (adatlapokat tölt ki elektronikus formában, bevételi pénztárbizonylatot ír, jelenléti íveket dokumentál)

  • postáz, lefűz, fénymásol

  • és mindezekkel mosolyt csal az irodában dolgozó kollégák arcára

Elvárások

Az ideális jelöltünk ezekkel rendelkezik:

  • gazdasági területen szerzett végzettség

  • hasonló területen szerzett 1-2 éves tapasztalat

  • magabiztos MS Office és Google Drive ismeretek

  • feladatok delegálásának készsége

  • erős kommunikáció

  • precizitás

Amit kínálunk

Amit ezért cserébe hazavihetsz magaddal minden hónapban:

  • piaci szintű jövedelem

  • céges rendezvények és képzések évente többször, ahol a tanulás és a szórakozás is fókuszba kerül

  • munkavégzésedhez természetesen minden szükséges eszközt biztosítunk

  • hosszú távon számítunk rád, határozatlan időre veszünk fel

  • Kaposvár egyik legszebb, legmodernebb irodájában dolgozol majd

Cégnév: Viapan Group