Budapesti friss gomba csomagolóüzem, kereskedelemben szerezett tapasztalattal, irodai munkatársat keres

Feladatok:

  • Irodai adminisztrációs feladatok ellátása
  • Érkező és induló gépjárművek okmánykezelése, szállítólevelek kiállítása (Kulcssoft)
  • Árukészlet gazdálkodás
  • Hűtőházi dolgozók irányítása
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel
  • Napi riportok készítése
  • Telephely napi üzemelésének biztosítása

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű Excel, Outlook ismeretek
  • Precíz, pontos munkavégzés, önállóság, megbízhatóság, csapatmunka
  • havi 1 hétvége vállalása

Előnyt jelent

  •  Adminisztratív munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • hosszútávú, megbízható munkalehetőség
  • Fiatalos csapat
  • Munkaidő 08.00-16.00-ig
  • stabil háttér
  • kiemelt jövedelem

Munkavégzés helye: Budapest XXII. kerület

Cégnév: MAGYAR GOMBA KERTÉSZ KFT.