FAKON Vállalkozási Kft határozatlan időre teljes munkaidőben munkatársat keres az alábbi munkakörben.

Főbb feladatok:

  • Társaság ügyfélforgalmának bonyolítása
  • A mérnöki és - termelési csoport munkájának támogatása
  • A gazdasági részleg munkájában való aktív részvétel
  • A cég dokumentumainak irattárazása
  • Ajánlatok, szerződések nyilvántartása
  • Postázási feladatok ellátása
  • Irodaszer- és munkásruha rendelés, nyilvántartás

Munkakör betöltésének feltételei

  • középfokú végzettség
  • nyelvtudás nem szükséges
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • precíz, pontos munkavégzés
  • rugalmas, alkalmazkodó egyéniség
  • jó kommunikációs – és szervező készség

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, IX. kerület

Amennyiben felkeltettük az érdeklődését és szívesen csatlakozna hozzánk, várjuk jelentkezését fényképes önéletrajzával a 'Jelentkezem' gombra kattintva.