Gondolkoztál azon, hogyan lehet kiemelkedő jövedelmet elérni Magyarországon?

Úgy érzed, hogy többre vagy képes annál, amit jelenleg csinálsz, és szívesen építenéd a saját karriered?

Szeretnéd magadnak beosztani az idődet és izgalmas, az ügyfeleid számára is hasznos munkát végezni?

Rendelkezel érettségi bizonyítvánnyal és úgy érzed, neked is van egy ingatlanos éned és nyitott vagy a folyamatos fejlődésre?

Akkor csatlakozz a Gold House Ingatlaniroda fiatalos csapatához ingatlanértékesítőként!

Feladatok:
● az ügyfél igényeinek  felmérése és az igények komplex kielégítése az ingatlan értékesítése, vagy kiadására vonatkozólag
● eladó/kiadó ingatlanok felkutatása, megbízási szerződések megkötése
● ingatlan bemutatások szervezése és lebonyolítása
Elvárások:
● megbízhatóság
● terhelhetőség
● legalább középfokú végzettség
● értékesítői attitűd
● precíz munkavégzés
● ambiciózus gondolkodás

Amit kínálunk:
● kimagasló kereseti lehetőség
● korszerű irodai és technikai háttér
● folyamatos, magas szintű szakmai képzések
● professzionális ingatlan-nyilvántartási, vállalatirányítási rendszer
● teljes munkaidő
● betanulási támogatás

Küld el önéletrajzodat az info@goldhouse.hu e-mail címre!

Irodánk a VII. Kerület, Dohány utcában található.

Cégnév: Gold House Ingatlan- És Hitelcentrum
Kapcsolattartó: Varga Andrea