Feladatok

  • Ingatlan bemutatások szervezése
  • Folyamatos kapcsolattartás ügyfelekkel
  • Tárgyalások, szerződéskötések rendezése
  • Ügyfelek támogatása a teljes értékesítési folyamatban
  • Meglévő portfólió kezelése, bővítése
  • Kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások

  • Kereskedői vénával rendelkezik
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Legalább középfokú végzettség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Eredmény- és sikerorientált
  • Pontos, önálló munkavégzés és tanulékonyság

Előnyt jelent

  • Adminisztratív és/vagy értékesítési munkakörben szerzett tapasztalat
  • Idegennyelv-tudás

Amit kínálunk

  • Stabil, folyamatosan fejlődő vállalati háttér
  • Választható jogviszony kiemelt jutalékkal (vállalkozói vagy munkavállalói)
  • Kötetlen munkaidő
  • Hosszú távú karrierlehetőség, folyamatos fejlődés
  • Személyre szabott, professzionális oktatási folyamat (díjmentes mentorprogram)
  • Munkavégzés helye: Budapest
  • Iroda: Budapest belváros, V. kerület
  • Kezdés: A jelentkezés elbírálását követően akár azonnal

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

Ingatlanértékesítéssel és kivitelezéssel foglalkozó német-magyar cégcsoportunk keres ingatlanértékesítő munkatársat BUDAPEST belvárosi irodájába.

Légy értékes tagja egy összetartó, egymást támogató csapatnak!

Maximális segítőkészséggel fordulunk egymás felé és törekszünk arra, hogy a proaktivitás hassa át a mindennapjainkat, illetve hogy megszüntessük a siker útjában álló akadályokat.
A fejlődni akarás és a tudatosság elvei mentén élünk, hogy mindazzá váljunk, akik lenni tudunk.
Hiszünk az őszinteségben, így az átlátható keretek és reális vállalások mentén nemcsak a siker, hanem a jó hangulat is garantált.
Nemcsak elérni, hanem megélni is szeretnénk a közösen elért sikereinket – csatlakozz ehhez a sikertörténethez TE is!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, és úgy érzed, hogy szívesen lennél elkötelezett tagja Te is a csapatunknak, várjuk a szakmai önéletrajzodat a „Jelentkezem” gombra kattintva!
Cégnév: SomeDeal kft