INGATLANÉRTÉKESÍTŐ MUNKATÁRSAT KERESÜNK!

Feladatok:

  • Kapcsolattartás meglévő ügyfeleinkkel
  • Potenciális vevők megtalálása, üzleti kapcsolatok kialakítása és ápolása
  • Ingatlan bemutatások megszervezése és levezetése
  • Eladó ingatlanok keresése és megbízások megkötése
  • Ingatlanok felmérése, értékesítési ajánlatok előkészítése
  • Ingatlan adás-vételek menedzselése
  • Az ingatlan portfólióval kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség
  • Célorientált hozzáállás
  • Tanulásra való hajlandóság
  • Képes egyaránt hatékonyan működni egyéni feladatokban és csapatmunkában
  • Professzionális megjelenés és üzleti kommunikációs készség
  • Alapvető számítógépes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány és saját gépjármű

Ajánlat:

  • Versenyképes jutalékrendszer
  • Folyamatosan biztosított szakmai támogatás
  • Rugalmas munkaidő és munkavégzés lehetősége
  • Lehetőség belföldi és nemzetközi ügyfelekkel való kapcsolatok kialakítására, valamint befektetői ügyfélkör elérésére
  • Kiemelkedő marketingtámogatás
  • Fejlődési lehetőség és karrierépítés

Amennyiben csapatunk tagja szeretnél lenni, küldd el fényképes önéletrajzod a [email protected] email címre.

Cégnév: Classingatlan Iroda
Kapcsolattartó: Földvári Dorina