DUNAPACK Kft.

A Dunapack Kft, Magyarország piacvezető hullámpapír alapú csomagolóeszköz gyártója, az osztrák családi tulajdonban lévő Prinzhorn Csoport tagja az informatika iránt elkötelezett lelkes munkatársat keres Informatikus munkatárs pozíció betöltésére.

Hirdetés szövege:

    A munkatársunk feladatai:

    • A vállalat működéséhez szükséges folyamatos informatikai támogatásban való részvétel
    • A vállalatnál dolgozó kollégák IT támogatása, kapcsolattartás a szervezeti egységekkel
    • Adminisztratív feladatok elvégzése
    • Részvétel fejlesztési projektekben (tervezés, kivitelezés).
    • Ipari-gyártási folyamatokat támogató, kiszolgáló informatikai eszközök, végberendezések üzembe helyezési és karbantartási feladatainak ellátása,
    • Problémák analízise és javítása;
    • Vékony kliensek, nyomtatók, számítógépek és adatbeviteli terminálok telepítése és üzembe helyezése, karbantartása,
    • Eszköznyilvántartások vezetése, karbantartása,
    • IT folyamatok dokumentálása, ésszerűsítése, egységesítése, optimalizálása
    • Felhasználói hardware és software telepítés, beállítások elvégzése
    • Kapcsolattartás a osztrák kollégákkal, részvétel nemzetközi projektekben

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Felsőfokú informatikai végzettség,
    • Önálló munkavégzés,
    • Magabiztos számítástechnikai ismeretek
    • Lokális hálózatok felépítésének és működésének ismerete
    • Magas fokú problémamegoldó képesség
    • Jó kommunikációs készség
    • Windows ismeretek
    • Megbízhatóság és lelkiismeretes munkavégzés
    • Középfokú angol nyelvtudás (szóban és írásban)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Telekommunikációs ismeret
    • Informatikai üzemeltetés területén szerzett szakmai tapasztalat
    • Rendszergazdai tapasztalatok

Amit kínálunk:

    • Hosszú távú munkalehetőség egy multinacionális nagyvállalatnál
    • Szakmai fejlődés lehetősége, tréningek,szakirányú képzések
    • Kiszámítható és tervezhető munkaidő
    • Versenyképes jövedelem és juttatási rendszer, ingyenes company care egészségügyi csomag, kafetéria,
    • Kihívást jelentő, változatos, felelősségteljes feladatok

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszergazda
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1215 Budapest, Duna utca

Egyéb juttatások:

egészségpénztár, cafeteria, szakmai tréningek

Munkavégzés helye: Dunapack Kft., Budapest, XXI. kerület

Amennyiben szívesen dolgozna egy stabil hátterű, dinamikusan fejlődő cégnél, kérjük, hogy küldje el magyar nyelvű önéletrajzát bérigénye megjelölésével.