Feladatok

  • megbeszélések megszervezése és előkészítése külföldi és magyar partnerekkel,
  • angol és magyar nyelvű szakmai anyagok kivonatolása, prezentációk készítése,
  • igazgatóság hivatalos levelezéseinek kezelése, kiküldésre kerülő levelek formai és stilisztikai ellenőrzése,
  • kiküldetésekhez szükséges dokumentáció teljeskörű kezelése a kiküldetési szabályzat szerint,
  • az igazgatósághoz tartozó beszerzési igények összegyűjtése, kezelése a gazdasági illetve a jogi igazgatósággal együttműködve,
  • az igazgatóság napi szintű adminisztrációjának kezelése (többek között iktatás kezelése, nyilvántartások vezetése, dokumentumok másolása, szkennelése, rendszerezése)

Elvárások

  • felsőfokú végzettség,
  • minimum 1 éves szakmai tapasztalat hasonló munkakörben,
  • kiváló kommunikációs készség, kifogástalan helyesírás,
  • aktív, legalább középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt,
  • MS Office felhasználói szintű ismerete,
  • proaktív, pozitív hozzáállás,
  • nagyfokú önállóság.

Előnyt jelent

  • B kategóriás jogosítvány,
  • felsőfokú angol nyelvtudás,
  • francia vagy arab nyelvtudás,
  • nemzetközi környezetben szerzett munkatapasztalat,

Amit kínálunk

  • stabil, folyamatosan fejlődő szervezeti háttér,
  • versenyképes jövedelem, folyamatos szakmai fejlődési lehetőség, nemzetközi humanitárius tevékenységben való részvétel,
  • lendületes, elkötelezett, segítőkész csapat,
  • céges telefon, cafeteria csomag, BKK bérlet,
  • I. kerületi, jól megközelíthető munkahely, barátságos légkör.

Céginformáció

A Hungary Helps Ügynökség Nonprofit Zrt., mint a Külgazdasági és külügyminisztérium egyik háttérintézménye, egy jelentős szervezeti növekedés alatt álló, nemzetközi humanitárius tevékenységet folytató nonprofit társaság egyik új igazgatósága számára keres munkatársat asszisztens munkakörbe

  • fényképes önéletrajzzal,
  • bruttó bérigény megjelölésével,
  • motivációs levéllel.
Cégnév: Hungary Helps Ügynökség Nonprofit Zrt.