MSK_allas.png

Az MSK cégcsoport a raklapos rakomány egységek és nagy kötegek csomagolási berendezéseinek és anyagáramlási technológiájának nemzetközi szinten vezető gyártói közé tartozik. 5 telephellyel és több mint 500 munkatárssal az MSK fejlesztést, gyártást és szervizt kínál - mindent egy kézből.

Magyarország (Nyírbátor) gyáregységünk számára Önt keressük az alábbi pozícióra:

Idegennyelvi asszisztens

Az Ön feladatai:

A Cégvezetés és a Tulajdonosok támogatása a sokszínű napi tevékenység során, adminisztratív és szervezési feladatok

Idegennyelvi levelezés lebonyolítása, ami magában foglalja írásbeli fordítások készítését és megbeszéléseken való tolmácsolási feladatok ellátását is

Házon belüli és külsős időpontok tervezése, nyomon követése koordinálása

Megbeszélések és konferenciák tervezése és szervezése

Részvétel nemzetközi szakkiállítások szervezésében és lebonyolításában

Általános titkársági feladatok

Az Ön profilja:

Felsőfokú, idegennyelvi szakirányú végzettség

Legalább 1 – 2 éves, vezető mellett - lehetőleg nemzetközi termelő cégnél - szerzett asszisztensi gyakorlat

Kiváló kommunikációs készség magyar és angol / német nyelven szóban és írásban

Német nyelvterületen szerzett interkulturális tapasztalat előnyt jelent

Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Megbízhatóság, felelősségtudat, lojalitás

Precíz, alapos munkavégzés, nagyfokú rugalmasság

Amit kínálunk:

Nemzetközi karrierlehetőség

Egy olyan pozíció, amely igazodik a képességeihez és adottságaihoz

Aktív szerepvállalás és továbbfejlődési lehetőség

Innovatív és nemzetközi munkakörnyezet

Az egész vállalatnál jellemző, gyakorlatban is képviselt kultúrális értékek

Teljesítményhez igazodó bérezés

Továbbképzéshez nyújtott támogatás

Kezdje a jövőjét az MSK-val!

Örömmel fogadjuk online-pályázatát (kérjük, adja meg a bérigényét és a munkába állás lehetséges kezdő időpontját is Látogasson el honlapunkra, s jelentkezzen on-line a www.msk.hu – n keresztül. Töltse fel Önéletrajzát és Motivációs levelét magyar és angol/német nyelven.

Cégnév:
Kapcsolattartó:
Czine Orsolya
0642511130