Feladatok

  • Adatszolgáltatás külső bérszámfejtő cég részére,
  • bérszámfejtés előkészítése
  • Időszakos társadalombiztosítási feladatok
  • Havi adatok szolgáltatása vezetőség felé
  • Munkaerő toborzás, álláshirdetések feladása
  • Személyügyi adatok rögzítése, folyamatos frissítése
  • Éves ismétlődő foglalkozás egészségügyi vizsgálatokkal kapcsolatos adminisztráció
  • Szabadság-nyilvántartás vezetése
  • Napi létszám nyilvántartás vezetése
  • Hiányzás nyilvántartás vezetése
  • Jelenlétik és Műszaknaplók elkészítése és kiadása
  • Kapcsolattartás a munkavállalókkal, segítségnyújtás és tájékoztatás a felmerülő munkavállalói igényekkel kapcsolatban

Elvárások

  • minimum középfokú szakirányú bér-és TB ügyintézői végzettségű
  • Legalább 1 év szakmai tapasztalat
  • Releváns jogszabályi környezet magabiztos ismerete
  • Jó kommunikációs készség szóban és írásban
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság

Amit kínálunk

  • Cafeteria juttatás
  • Munkába járás támogatása
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkahelyi extrák

  • Céges busz
  • Parkoló

Céginformáció

A KVJ Művek Zrt 1994 óta működő 100% magyar tulajdonú  TIER1-es autóipari beszállító, amely elsősorban fémlemez alkatrészek préselésével, hegesztésével és kisebb szerelvények gyártásával foglalkozik

A "Jelentkezem" gombra kattintás után, kérem csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát.

Cégnév: KVJ Művek Zrt.