Feladatok:

  • Aktívan részt veszel a toborzás-kiválasztási feladatokban (hirdetési lehetőségek felkutatása, kezelése, jelentkezők előszűrése, interjúztatása, tesztek íratása),
  • Munkaügyi adminisztrációkkal támogatod a munkát (munkavállalók be- és kiléptetése, szerződéskötés, munkaviszony megszűnésével kapcsolatos adminisztráció)
  • Kölcsönzött munkavállalóink felmerülő munkaügyi, bérszámfejtéssel kapcsolatos kérdéseinek kezelésében segítesz nekünk,
  • Előkészíted a bérszámfejtést, és önállóan kezeled a projektjeidet,
  • Nyilvántartások, jelenléti ívek kezelése, feldolgozása,
  • Rendszeresen tartod a kapcsolatot a partnereinkkel és munkavállalókkal személyesen, telefonon és e-mailen egyaránt

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség;
  • Toborzásban (főleg fizikai) szerzett minimum 1 éves tapasztalat;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek – főleg, ha Excelben igazán jó vagy;
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat (enélkül nem tudnád vezetni a céges autót!);
  • Ügyfélorientált gondolkodás és jó problémamegoldó képesség – nem ijedsz meg egy-egy nehezebb helyzettől;

Amit kínálunk:

  • Csúcskategóriás laptop és mobiltelefon korlátlan használattal
  • Céges autóink elrepítenek a feladataid külsős helyszíneire
  • Születésnapi szabadság – mert hiszünk abban, hogy ez a nap a Tiéd
  • Belépő csomag – hogy minden rendelkezésre álljon a hatékony beilleszkedésedhez
  • Home office lehetőség
  • Szakmai tréningekben is részesülsz, mert sosem lehet elég jó az ember
  • Digitalizált megoldások, melyek megkönnyítik a munkádat
  • A kiváló teljesítmény jutalmaként szabad szemmel is jól látható bónuszlehetőségek
  • Választható cafeteria rendszer, mert a béren (és bónuszon) kívüli juttatás is fontos
  • Fiatalos és modern irodai környezet, ahová hozhatod a kutyádat, háziállatodat is
  • Az év munkahelye díjjal jutalmazott munkáltató
  • Értékeljük a véleményed és a javaslataid, beleszólhatsz a vállalat működésébe – az innováció nálunk kulcsfontosságú
Cégnév: Work Force Kft.