HR Partner

Feladatok

  • Támogatja a munkáltatói jogkör gyakorló vezetőt az üzleti tervekhez illeszkedő humánerőforrás tervek kidolgozásában, nyomon követésében és az intézkedések végrehajtásában
  • Közreműködik a személyzetfejlesztési rendszerek kialakításában, fejlesztésében
  • Részt vesz és közreműködik az új munkavállalók felvételének minden lépésében
  • Feladata az aktív munkavállalók munkaviszonyával kapcsolatos mindennemű szerződés és tájékoztató módosítás elkészítése
  • A munkavállalók munkaviszony megszűnésével kapcsolatos megállapodások elkészítése
  • Igény szerint HR tanácsadást végez
  • Jelentéseket, döntés-előkészítő anyagokat készít
  • Egyedileg foglalkozik a megváltozott munkaképességű munkavállalók helyzetével

Elvárások

  • Főiskolai végzettség, humán erőforrás szak, gazdasági HR szakirány
  • Közép- vagy nagyvállalatnál HR generalista vagy HR Business Partner munkakörben szerzett minimum 1 év szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • Angol vagy német középfokú nyelvtudás
  • Proaktivitás
  • Széleskörű látásmód
  • Rugalmasság
  • Jó problémamegoldó és stressztűrő képesség

Előnyök

  • "B" kategóriás jogosítvány
  • SAP HR modul ismerete

Amit kínálunk

  • Kihívásokkal teli munkakör
  • Megbízható, stabil vállalati háttér
  • Azonnali kezdés, hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Széleskörű juttatási csomag (cafetéria, 13. havi fizetés, munkába járás támogatása, kedvezményes buszjárat, áramdíj kedvezmény, üdülési támogatás, önkéntes nyugdíjpénztári/egészségpénztári hozzájárulás, élet – és balesetbiztosítás, preventív szűrővizsgálatok)
  • Sportolási lehetőség, szabadidős programok

Munkavégzés helye

Bükkábrány

Cégnév: MVM Csoport