HR GYAKORNOKOT
keresünk

székesfehérvári partnercégünk megbízásából

Feladatok
- Toborzási, kiválasztási folyamatban való aktív részvétel

- Adminisztratív jellegű feladatok ellátása
- Telefonos egyeztetések
- Adatok rögzítése, kezelése, szűrése
Elvárások
- Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
- Legalább középszintű angol nyelvtudás
- Precizitás, kiváló kommunikációs készség

- Heti 5 munkanap vállalása irodai munkarendben
- Előny: Szakirányú tanulmányok
Amit kínálunk
- Tapasztalatszerzési lehetőség

- Hosszú távú munkalehetőség
- Multinacionális környezet
- Versenyképes fizetés

Referenciaszám:
PD1225
Kapcsolattartó:
Tajti Dóra