Budapesti IX. kerületi stratégiai partnercégünkhöz keresünk diákokat az alábbi pozícióba:

HR gyakornok

Feladatok:
- Toborzásban való aktív részvétel
- Jelöltek előszűrése adatbázisokban
- Felvételi interjúk és tesztelések szervezése és lebonyolítása
- Álláshirdetések megtervezése, feladása
- Általános és munkaügyi adminisztrációban való részvétel
- A munkavállalók orvosi vizsgálatának megszervezése, üzemorvossal való kapcsolattartás
- Munkavállalókkal való kapcsolattartás

Elvárások:

- Folyamatban lévő felsőfokú gazdasági/HR tanulmányok nappali tagozaton
- Heti legalább 20-25 óra munka vállalása
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

- Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
- Nagyfokú precizitás és megbízhatóság
- Önállóság
- B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:
- Hosszú távú munka- és karrierlehetőség
- Tapasztalatszerzés egy piacvezető tanácsadó cégnél
- Fiatalos csapat, kellemes munkahelyi légkör

Referenciaszám:
REF: pd1139
Kapcsolattartó:
Sárosi Georgina