Mind-Diák Szövetkezet

A Kärcher világszerte tevékenykedő, német családi vállalkozás, amely a tisztítási technika területén világpiac-vezető. Főként a magasnyomású tisztítóiról, padlóápolási berendezéseiről ismert.

HR gyakornok

Feladatok

  • Toborzási folyamatok támogatása
  • Jelöltekkel való egyeztetés
  • Interjúk szervezése
  • Számfejtés előkészítése és adminisztratív támogatása
  • Belépési folyamatok támogatása
  • Dokumentumok kezelése

Elvárások

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • HR vagy gazdasági területen folytatott tanulmányok
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Proaktív, nyitott, precíz személyiség

Munkaidő

  • Hétköznaponként rugalmas beosztásban
  • Nyáron heti 3-4 nap vállalása
  • Szorgalmi időszakban 1-2 nap vállalása

Amit kínálunk

  • Br. 1874 Ft/óra diákbér
  • Hosszú távú diákmunka-lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest XI.

Cégnév: Mind-Diák Szövetkezet