Work Force Kft.

Mindened a szakma? Tele vagy ötletekkel, de eddig nem volt lehetőséged teljesen kibontakozni? Szívesen részt vennél folyamatfejlesztésekben?

·       Lehet Rád munkajogi és akár bérszámfejtési kérdésekben is számítani?

Ha az előző kérdésekre a válaszod IGEN, a legjobb helyen jársz!

Nagy múltú gyártási-termelési partnerünk keresi HR csapata új HR Generalista kollégáját!

HR Generalista

Ezek a feladatok várnak Rád:

  • Támogatnád a csapatot munkajogi, bérszámfejtési és fejlesztési kérdésekben
  • Részt vennél az emberi erőforrás tervezésben
  • Kialakítanád a munkavállalók képzési tervét
  • Támogatnád az új belépők onboarding folyamatát
  • Számítanánk rád bérszámfejtési kérdésekben is (bérszámfejtés ellenőrzés)
  • Képviselnéd a céget a partnerekkel történő kommunikáció során (munkaerő-közvetítő irodák, munkaerő-kölcsönző irodák, képző és átképző intézmények)
  • Kimutatásokat készítenél a vezetőség számára
  • A munkavállalók jogaival, egészségével, biztonságával, egyenlő bánásmóddal és egyéb ügyeivel kapcsolatos szabványok és törvények betartásának biztosítása is elsődleges feladatod képezné

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Napi egy meleg étkezés
  • Céges telefon és laptop
  • Szakmailag felkészült csapat
  • Nemzetközi közeg
  • Modern irodai környezet

Az álláshoz tartozó elvárások

Tanulmányok/Végzettségek:

  • HR szakirányú felsőfokú végzettség erős munkajogi ismerettel

VAGY

  • Jogi szakirányú felsőfokú végzettség erős HR szakmai tapasztalattal

Szakmai tapasztalati elvárások:

  • Minimum 4 év hasonló HR munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Munkajoggal kapcsolatos tudás
  • Bérszámfejtési tapasztalat

Személyes készségek/kompetenciák

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás - külföldi HR vezetőnek riportálnál
  • Magas szintű számítógép felhasználói ismeretek

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Előnynek tekinthető, ha korábban gyártó vállalatnál szereztél tapasztalatot

Egyéb információ

Munkavégzés helye: Gyöngyös (On-site)

Munkaidő: 40 óra/hét (törzsidő 9:00-15:00)

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR generalista, Specialista

Amennyiben szimpatikusak a fent leírtak és szeretnéd kamatoztatni tudásod egy hatalmas és fejlődő cég életében ne habozz és jelentkezz angol nyelvű önéletrajzod feltöltésével!

Cégnév: Work Force Kft.