Feladatok

Csapatunk új tagjaként lehetőséged lesz sokszínű munkafolyamatokban részt venni.

- Feladataid közé tartozik majd fizikai és szellemi munkakörök toborzása.
- HR rendszereink működtetésében (pl: integráció, teljesítményértékelés) is lesznek feladataid.
- Képzési és oktatási projektjeink tervezésében, koordinálásában, adminisztrálásában is számítunk Rád.
- Céges rendezvényeink szervezésében és lebonyolításban is örömmel várjuk ötleteidet.

Elvárások

- Felsőfokú szakirányú (HR) végzettség
- Hasonló munkakörben vagy feladatokban min.2-3 év tapasztalat
- Stabil munkajogi ismeretek
- Kedves, de határozott személyiség

Amit kínálunk

- Széleskörű juttatási csomag (cafeteria, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás, élet-, baleset-, és betegbiztosítás, kedvezményes kamatozású dolgozói lakáshitel, kedvezményes sportolási lehetőség, bónusz juttatás)
- Rugalmas munkaidő
- Fejlődési lehetőség

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló

Céginformáció

A Pénzjegynyomda Zrt. az ország egyetlen bankjegy- és egyik legnagyobb okmány -és hamisítás elleni védelemmel ellátott termékeket gyártó biztonsági nyomdája.

Jelentkezz hozzánk, ha hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet!
Cégnév: Pénzjegynyomda Zrt.