Kedves HR Generalista jelölt. Autóipari beszállító partnercégünk keresi új munkatársát. Amennyiben releváns szakmai tapasztalattal rendelkezel toborzás és kiválasztás területén, emellett pedig szeretnél egy stabil hátterű nemzetközi cégnél dolgozni, akkor jelentkezz partnerünkhöz, mint

HR Generalista

Leendő feladataid:

  • Indirekt & salaried toborzási és kiválasztási feladatok teljes körű intézése
  • Munkáltatói márkaépítés a külső partnerek (Munkaügyi Központ, fejvadász cégek, online felületek stb.), leendő munkavállalók és belső partnerek (vezetők és munkatársak) felé
  • Dolgozói elégedettség mérése, értékelése, akciótervek kidolgozása, végrehajtása (elkötelezettség, onboarding, exit stb. mérések elvégzése, összegzése, elemzése, intézkedési tervek létrehozása)
  • Vállalati kommunikáció tervezése, elemeinek kidolgozása és/vagy működtetése, folyamatos fejlesztése, különös tekintettel az elérési mutatók és az új technológiák fejlesztésére
  • Adminisztrációs támogatás a be- és kiléptetéssel kapcsolatosan, a munkajogi, belső szabályzatok és ISO előírásoknak való megfelelőség biztosítása

Amilyen tudással és tapasztalattal mindenképp rendelkezz:

  • Egyetemi és/vagy főiskolai végzettség (előny: HR diploma)
  • Minimum 3 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Üzleti tárgyalási szintű angol nyelvismeret
  • Magas szintű kommunikációs készség
  • Önálló és team munkára való alkalmasság
  • Strukturált gondolkodás

Amivel jutalmazzuk tudásod:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Feladatokhoz társított, kötetlen munkaidő
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Veszprém megye

 Ha szimpatikusak a fent leírtak, és megfelelsz az elvárásoknak, küldd el pályázatod a jelentkezem gombra kattintva.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015.

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Cégnév: Work Force Kft.