Miskolc és környéki álláslehetőségeket kínálunk különböző területeken. Személyzeti szolgáltatóként célunk, hogy segítsük a helyi vállalatok és leendő munkavállalóik egymásra találását.

Miskolci partnerünk megbízásából HR területre keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Az alábbi feladatok várnak Önre:

  • Toborzási folyamatok támogatása,
  • Kapcsolattartás jelentkezőkkel, munkatársakkal, külső szolgáltatókkal,
  • Személyi- és munkaügyi nyilvántartások naprakészen tartása,
  • Bérszámfejtéssel kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása,
  • Beléptetéssel kapcsolatos dokumentumok, munkaszerződések előkészítése,
  • Külső helyszínen történő ügyintézési feladatok ellátása (pl.: posta, üzemorvos) vállalati személygépjárművel,
  • Szoros együttműködés társosztályokkal, a termelési területek HR oldali támogatása,
  • Jelentések, kimutatások elkészítése.

Önt keressük, ha:

  • Felsőfokú végzettséggel, elsősorban HR vagy gazdasági területen szerzett képesítéssel rendelkezik,
  • Minimum 1-2 éves tapasztalattal rendelkezik (de pályakezdők jelentkezését is szívesen várjuk),
  • Aktívan, magabiztosan, kommunikációképes szinten ismeri és beszéli az angol nyelvet,
  • Jó kommunikációs készség, kiemelkedő szervezési és problémamegoldó képesség jellemzi Önt,
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik.

Amit a munkájáért cserébe biztosítunk:

  • Korrekt bérezési feltételek,
  • Hosszú távú munkahely,
  • Szakmai fejlődési lehetőség.
Cégnév: My HR Team Személyzeti Szolgáltató Kft.