Prohuman állás

Feladatok:

  • Belső megváltozott munkaképességű állományhoz tartozó munkavállalókkal kapcsolatos munkaügyi feladatok ellátása
  • Munkavállalók beléptetése, kiléptetése, változások adminisztratív nyomon követése, kapcsolódó dokumentumok elkészítése, aláíratása
  • Szabadságnyilvántartó rendszer kezelése
  • Bérszámfejtés előkészítése
  • Projektekhez kapcsolódó egyéb adminisztratív feladatok ellátása
  • Riportok, kimutatások készítése
  • Kapcsolattartás munkavállalókkal, azaz a kollégákkal, és támogatásuk minden munkaügyi kérdésben

Elvárások:

  • Érdeklődsz a HR terület iránt, szeretsz segíteni az embereknek
  • Van tapasztalatod adminisztrációban, amit kifejezetten szeretsz is, főleg a riportok, kimutatások készítését (excel)
  • Imádsz rendszerezni, mert szereted a pontos, precíz munkavégzést, és a rendet – amik téged is jellemeznek
  • Erős rendszerszemlélet jellemez, könnyen átlátod a bonyolult rendszereket is
  • Szereted a humort és a jó légkört

Amit kínálunk:

  • Tanulási, fejlődési, előrelépési lehetőséget
  • Komplex juttatási csomagot biztosítunk (alapbér, teljesítmény alapú ösztönző, cafeteria)
  • Szakmai képzések, egyéni fejlesztések, workshopok és csapatépítők várnak
  • Hibrid munkavégzésre lehetőséget biztosítunk
  • Teret biztosítunk ahhoz, hogy megvalósítsd a folyamatfejlesztési ötleteidet
  • Jókedvű, segítőkész, támogató csapat vár
  • Betekintést nyerhetsz a HR minden területére
  • Egészségprogramunk: All You Can Move kártya, gyümölcsnapok stb.

Cégnév: Prohuman Kft.