Feladatok

  • Közvetlenül felügyeli a szálloda fenntartási, üzemeltetési munkáiért, valamint a rekreációs tevékenységekért felelős főosztályok munkáját
  • Gondoskodik a tisztaság fenntartásáról mind a vendégszobákban, mind az azokon kívűli, közös használatú helyeken és helyiségekben
  • A termelékenységgel és bérezéssel kapcsolatos célok (túl) teljesítése
  • A vendégek elégedettségi mutatójával kapcsolatos összes tervszám (túl) teljesítése
  • Talált tárgy ügyintézés naprakészen tartása, iktatás, levelezés, postázás, leltár
  • A Munkavállaló betart minden Hotelsztenderdet és procedúrát; elsősorban, de nem kizárólagosan a Marriott International CSAT (Control-Self Assessment Tool) szerint előírtakat, a Lite-Audit programban foglaltakat és az ISRA audit követelményeit.

Különleges kötelezettségek:

  • Biztosítja az alkalmazottak számára az egységes és igazságos bánásmód következetes és egyéni garantálását
  • A felelősségi körébe utalt valamennyi közös használatú területet és vendégszobát naponta szemrevételezi
  • Gondoskodik arról, hogy a dolgozók mindenkor betartsák a tisztasággal kapcsolatos normakövetelményeket és technológiai előírásokat az összes közös használatú területen, a mellékhelyiségekben, a sportot és kikapcsolódást szolgáló helyiségekben, a raktárakban, öltözőkben, lépcsőházakban, stb.
  • Nyílt, közvetlen munkakapcsolatot tart fenn mindenkivel a főosztályon belül, a vendégek megelégedettségének kivívása érdekében
  • Segít a leltározási munkák elvégzésében (textilneműk, vendégek rendelkezésére bocsátott eszközök és anyagok, egyen- és formaruhák, tisztítószerek)
  • Betart (tat) ja a vállalati központ és a helyi egység által meghatározott S.O.P.-ban foglalt szabályokat
  • Felelős a személyzet megjelenéséért és viselkedéséért és meg kell győződnie arról, hogy a szálloda által meghatározott összes öltözködési és viselkedési normát mindenkor betartják-e. Gondoskodik továbbá arról, hogy a szabályokat, normákat be nem tartó alkalmazottak megfelelő fegyelmi eljárásban részesüljenek
  • Végezzen el minden, a felettesei által kijelölt külön feladatot

Munkavédelmi előírás:

  • Az ismert munkavédelmi szabályok szigorú betartásával fenntartja a biztonságos munkakörnyezetet, köteles azonnal jelenteni a munkatársakkal történt minden balesetet
  • Ellenőrzi a takarítógép előírásszerű használatát
  • Ellenőrzi a tisztítószerek felhasználási utasításának betartását
  • Támogatást nyújt minden munkavédelmi program megvalósításához. Óvatosan jár csúszós (padló) felületeken és zsúfolt, eltorlaszolt helyeken. Biztosítja, hogy bármely berendezés működtetését, vagy karbantartását megelőzően megtörténjen a munkavédelmi utasítások kiadása.

Elvárások

Középiskolai / szakközépiskolai vagy szállodai végzettség.
- Képes a vendégekkel/látogatókkal, a vezetőséggel és a munkatársakkal angol nyelven világosan és kellemesen kommunikálni, hogy azok megértsék, mind személyesen, mind telefonon.
- Képesség olvasható kommunikációra.
- Képes alapvető matematikai számítások elvégzésére.
- Számítógépes ismeretek.
- Korábbi tapasztalat luxuskörnyezetben.

Előnyt jelent

Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • BKK bérlet próbaidő lejárta után (3 hónap után)
  • SZÉP Kártya próbaidő lejárta után (3 hónap)
  • Munkába járás támogatása vidéki munkavállalóknak
  • Fizetett szabadság & betegszabadság
  • Munkaruha tisztíttatása
  • Munkaidő alatt étkezés biztosítása
  • Marriott cégen belüli nemzetközi transzferálási lehetőség
  • Marriott cégen belüli dolgozói kedvezmények (kedvezményes szobaárak világszerte a Marriott szállodalánc 30 márkájánál, 20% étel-ital kedvezmény a Marriott Szállodalánc bármely éttermében)
  • Kedvezményes szobaárak a Magyar Szállodák és Éttermekhez tartozó hotelek bármelyikében
  • Dolgozói ajánlás bónusz
  • Belsős rendezvények (Dolgozói hét, Hónap dolgozója, Negyedév dolgozója, csapatépítők stb.)

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Céges rendezvények
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen reggeli
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

The Ritz-Carlton, Budapest a Marriott szállodalánc első luxusszállodája Magyarországon, mely Budapest szívében helyezkedik el. Az épületben a város történelmi elemei keverednek a modern kultúrával.

A The Ritz-Carlton-nál hisszük, hogy a nálunk dolgozó Hölgyek és Urak jelentik a legfontosabb erőforrást a vendégeink és szolgáltatásnyújtásunk iránti elkötelezettségünkben.

A "Jelentkezem" gombra való kattintás után kérjük, csatold önéletrajzodat!

Cégnév: The Ritz-Carlton