Hostess munkára keresünk lányt/hölgyet 30 éves korig az ország minden területéről.
Gyakorlat, tapasztalat nem szükséges, könnyen megtanulható, egyszerű munkavégzés.
Feladatok: szabadidős programokban részvétel, személyi hostess tevékenységek.
Elvárás: csinos külső, nyitott és pozitív személyiség, rugalmas időbeosztás
Amik biztosított:
Jövedelem: nettó 450 000 Ft/hónap
Sok szabadidő
Előrelépési lehetőség
korrektség
bérmentes betanítás
kellemes munkalégkör
napi kifizetés
Ha eddig még nem hostesskedtél az sem akadály! Ne késlekedj nálunk a helyed!
Kulturált munkavégzési feltételek és körülmények; megbecsülés; előrelépés. Jelentkezz bátran, egész alakos fényképes e-mailben, telefonos elérhetőséged megadásával az alábbi címen: hr.herczeganita@gmail.com
Szükség esetén a szállás lehetőség biztosított mindenki számára akár hosszú távon is.

Cégnév: Flats and Homes
Kapcsolattartó: Herczeg Anita