Hegesztőmérnök

  • Hegesztési dokumentációk készítése, karbantartása,
  • Hegesztő áramforrások felülvizsgálata,
  • Új termékek esetén gyárthatósági felülvizsgálat elvégzése, hegesztési folyamatok kidolgozása,
  • Termelési hatékonyságot növelő projektek vezetése,
  • Veszteségek, problémák elemzése és megszüntetése, preventív intézkedések meghatározása,
  • Új eljárások bevezetésének vizsgálata, technológiai átállás koordinálása,
  • Reklamáció kezelésben aktív részvétel.

Elvárások / Requirements

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök, mechatronikai mérnök),
  • Hegesztőmérnöki végzettség (IWE/EWE),
  • Legalább 3 éves szakmai tapasztalat, hegesztési területen,
  • MIG/MAG, TIG, csap és ellenálláshegesztési eljárás ismerete,
  • Acélhegesztés területen szerzett tapasztalat,
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt).

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Autóipari szabványrendszer (ISO TS, IATF) ismerete,
  • Nagy darabszámos termelésben szerzett tapasztalat,
  • Robotos hegesztésben szerzett tapasztalat.

Amit nyújtunk / Benefits

  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Komplex juttatási csomag,
  • Havi cafeteria (akár a havi bér 20%-a / hónap),
  • Éves bónusz (akár 1,5 havi alapbér),
  • Letelepedési támogatás,
  • Belépési bónusz (bruttó 100.000 Ft),
  • Hűségbónusz,
  • Baba bónusz,
  • Nyugdíjkezdő támogatás,
  • Ingyenes buszjárat Kecskemétről és környékéről,
  • Home office (munkakörtől függően),
  • Kiemelt bejárási támogatás vidéki és kecskeméti munkavállalók részére egyaránt,
  • Igényes munkakörnyezet,
  • Vállalati mobilcsomag,
  • Stabil vállalati háttér.

a0t6N000009O2aoQAC

Cégnév: Trenkwalder Kft