Feladatok

  • Képes megtervezni és végrehajtani azokat a tevékenységeket, melyeket a területen alkalmazott hegesztési technológia megkíván (GTAW, GMAW, SMAW, FCAW stb.),
  • Előkészíti és végrehajtja a szükséges hegesztő tevékenységeket, dokumentálja azokat,
  • Képes a szükséges mérőeszközöket használni, figyelemmel kíséri hitelességüket,
  • Elvégzi a berendezés kezelői karbantartását és felülvizsgálatát,
  • Rendeltetésszerűen képes a munkavégzéshez szükséges emelőszerkezetet használni,
  • A hegesztésre vonatkozó rajzok, dokumentációk és utasítások alapján elkészíti a hegesztési varratokat, elvégzi az ehhez kapcsolódó elő- és utómunkálatokat,
  • Képes a megkívánt testhelyzetben dolgozni külső-belső térben, olyan munkaterületeken, ahol a légkondicionálás nem lehetséges, miközben az előírt munkavédelmi ruházatot/felszerelést hordja,
  • Képes elvégezni egyszerűbb szerelési és lakatos munkákat,
  • Tisztán tartja a munkaterületét, és rendet tart a szerszámai között,
  • Betartja a munkavédelmi szabályokat a hegesztési anyagok használata, kezelése vagy raktározása, valamint a hegesztőeszköz karbantartása során,
  • Végrehajtja az alapvető karbantartási, inspekciós és gépbeállítási műveleteket a hegesztőkészülékeken, beleértve a hegesztőpisztolyt stb.,
  • Segít az újonnan belépő/területre átlépő kollégák betanításában, a folyamatok megismertetésében.

Elvárások

  • Hegesztő tanúsítvány, bizonyítvány illetve képesítés, teszthegesztésen való megfelelés
  • Alapfokú számítástechnikai ismeretek
  • 2 vagy 3 műszak vállalása
  • Képes magasban munkát végezni 4,5 m-ig

Amit kínálunk

  • Cafeteria juttatás a belépés napjától
  • Műszakpótlék: délutáni (14:00-22:00) 30%, éjszakai (22:00-06:00) 50%
  • Túlóra pótlék: hétközi 50%, szombati 100%
  • Munkavállalói hotel lehetőség
  • Teljes bérrel bejelentett munkaviszony
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Tiszta, rendezett, modern munkakörnyezet
  • Kedvezményes étkeztetés helyben (étterem, büfé) - 790Ft / 2 fogásos menüvel
  • Ingyenes vállalati buszok a munkába járáshoz a műszakos munkarendhez igazodva, melyek visszajönnek a túlórázókért
  • Üzemanyag költségtérítés: nettó 30 Ft/kmbruttó 20 ft/km (80.000 Ft-ig - 4000Km/hó)
  • Sportolási lehetőség helyben: konditerem, sportpálya, squash pálya, szauna
  • Ingyenes biztosítás: egészség, élet, baleset

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Orvosi felügyelet
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges busz
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Sportolási lehetőség

Céginformáció

A GE Vernova Gas Power üzletágának Veresegyházi Gyára Budapesttől mintegy 30 kilométerre, 42 hektáron található, ahol nagy teljesítményű gázturbina alkatrészeket gyártanak és javítanak, valamint kis- és közepes erőműveket szerelnek össze. Az 1999-es üzleti döntést követően a zöldmezős beruházás építési munkálatai 2000-ben kezdődtek meg, és a telephely első termékeit 2001 tavaszán szállították le a megrendelőknek. Ez az üzem - amely rekordgyorsasággal, egy év alatt, az előzetes költségvetést nem túllépve épült meg - megalapozta a GE turbinaalkatrész-gyártását a közép-európai régióban. A telephely beépített területe 50.000 négyzetméter, amelyből a gyártási terület 41.000 négyzetméter. Az üzem a világpiacra szállítja egyedülálló termékválasztékát.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.
Cégnév: GE-CO Hungary Kft.