Feladatok

- Hegesztési feladatok elvégzése
- Gépi darabolás, szerelés, furatolás, menetelés stb.
- Gépek, berendezések, eszközök, munkaterület tisztán tartása az előírásoknak megfelelően

Elvárások

- Hegesztő szakmai végzettség, hasonló területen szerzett tapasztalat
- Önálló, precíz, igényes munkavégzés
- Műszaki rajz olvasása
- Alap/középfokú angol nyelvtudás
- Kérjük adja meg bérigényét

Előnyt jelent

- Minősített hegesztői képesítés
- B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

- Versenyképes jövedelem, megegyezés szerint
- Egy műszakos munkarend: H-P: 08:00-16:30 túlóralehetőséggel.
- Hosszútávú, stabil munkalehetőség
- Belsős képzés fémmegmunkáló eszközök használatára (CNC)
- Nemzetközi környezet

Cégnév: SUNG JIN Precision SJP Hungary Kft.