Feladatok

  • Fémszerkezetek összeállítása, minőségi hegesztési/lakatosi munkálatainak elvégzése
  • Az anyagok hegesztésre történő előkészítése, megmunkálása
  • A legyártott szerkezetek, munkadarabok minőségi ellenőrzése
  • A hegesztő berendezések és tartozékainak szakszerű használata
  • Biztonsági, munka- és balesetvédelmi előírások betartása
  • Az eszközök és a munkaterület tisztántartása

Elvárások

  • Szakirányú végzettség
  • Érvényes tűzvédelmi szakvizsga és minősítés megléte
  • Megbízható, önálló, pontos munkavégzés
  • Jó állóképesség, fizikai terhelhetőség
  • Műszaki rajzok ismerete, jó rajzolvasási készség
  • Gyártási területen szerzett releváns hegesztési tapasztalat

Előnyt jelent

  • Hajóépítésben szerzett jártasság
  • Lakatos végzettség
  • Alumínium hegesztés területén szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Bejelentett, hosszútávú munkalehetőség
  • Korrekt bérezés
  • Étkezési hozzájárulás
  • Egy műszakos munkarend
  • Munkába járási támogatás
  • Szabad hétvégék
  • Munkaruháid, munkavédelmi eszközeid biztosítjuk
  • Prémiummal jutalmazunk, ha új munkatársat ajánlasz
  • Minden munkavállalónkra élet- és balesetbiztosítást kötünk a cég költségére

Céginformáció

A Mahart Tiszayacht Kft., több mint 15 000 m2 területen, a szükséges technológiával és gyártmányokkal berendezett üzemben működik. Fő tevékenységi köre a vízi eszközök gyártása, átalakítása, javítása és szervizelése. Az üzem nagy fémfeldolgozási gyakorlattal rendelkezik, gépi felszereltsége alkalmassá teszi nagyméretű vas- és acélszerkezeti munkák elvégzésére is. Új munkatársunkat Hegesztő munkakörben szeretnénk a Mahart Tiszayacht Kft. csapatában üdvözölni.

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.
Cégnév: MAHART TISZAYACHT Kft.