Feladatok

  • Vasból, acélból, saválló lemezből és egyéb fémekből készült szerkezeti anyagok, gépalkatrészek és lemezek egymáshoz hegesztése
  • AWI hegesztés, alumínium védőgázas hegesztés végzése
  • Hegesztő berendezések működtetése

Elvárások

  • Szakirányú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Önálló munkavégzés
  • Terhelhetőség, rugalmasság
  • Csapatszellem, megbízhatóság
  • Felelősségteljes hozzáállás

Amit kínálunk

  • 1 műszakos munkarend /6:00-14:25/
  • Hűségbónusz
  • Elkészült autók után járó bónusz
  • Munkatárs ajánló program
  • Munkába járás támogatása
  • Céges rendezvények, jubileum
  • Stabil, biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • Felelősségteljes és kihívást jelentő munka az első naptól kezdve
  • Szakmai és egyéb továbbképzési lehetőség

Céginformáció

Az STX Horseboxes Kft. piacvezető vállalat a főleg nyugat Európába gyártott lószállító luxusautók és luxus kivitelű lakó kamionok tervezése és gyártása terén. Az egyre kiszélesedő piaci igényekhez igazodva, székesfehérvári telephelyünk folyamatosan bővülő csapatába keressük új kollégánkat.
Amennyiben egy dinamikusan fejlődő, barátságos munkakörnyezet része szeretnél lenni, várjuk jelentkezésed!

Cégnév: STX HORSEBOXES Kft.